dinsdag 7 juli
11 Juli 2015 | Nederland, Noord-Scharwoude
Na het ontbijt op weg naar het meer. een wandelingetje naar boven voor een mooi uitzicht over Lake Louise en het hotel.
Twee stoere jongens wagen een duik in het meer wat maar een paar graden is.
Richting lake morraine is de weg helaas afgesloten.
We rijden verder over Hwy 93 langs de Bow river, de Bow gletsjer en komen wederom een zwarte beer tegen langs de kant van de weg.
Vanaf een parkeerplaats langs de weg maken we nog een korte wandeling naar Peyto Lake en even verderop nog een wandelingetje naar de Mistaya Canyon.
We overnachten op campground Rampert Creek. Een prachtige, vrij lege, bosrijke campground (geen enkele voorziening) met een plekje langs de rivier.
De jongens gaan lekker dammetjes bouwen daarna lekker fikkie stoken, BBQ' en en marshmallows roosteren.
Reageer op dit reisverslag
Je kunt nu ook Smileys gebruiken. Via de toolbar, toetsenbord of door eerst : te typen en dan een woord bijvoorbeeld :smiley